صفحه نخستمحصولاتاخباراستخدامگالری تصاویرتماس با ما
 
حوله خشك كن ها
فلورس C شکل قوس دار لوله های مجاری آب مدل فلورس است که لوله های یکپارچه و مدور به شکل زیبا در آن قرار گرفته است.
حوله خشک کن فلورس دارای لوله های گرد می باشدو طراحی آن فوق  العاده زیباست.
 
طراحی حوله خشک کن آپولیما به نحوی است که درخت نخل را تداعی می کند. مدل آپولیما دارای مجاری آب تخت با گوشه های گرد و با آکس 5 سانتی متر از وسط می باشد.
رادیاتور سانتورینی حوله خشک کنی با لوله های کاملا گرد می باشد که لوله های افقی آن در قسمت جلویی بر روی لوله های عمودی با زاویه مناسب قرار گرفته وزیبایی چشم نوازی را به آن بخشیده است.
 
رادیاتور حمام سانتورینی C منحنی شکل است و  دارای لوله های خاص و زیباست. لوله های افقی آن در قسمت جلویی برروی لوله های عمودی این حوله خشک کن قرار دارد.
حوله خشک کن مدل الاتو دارای مجاری آب تخت و صاف با آکس 5 سانتی متر از بغل (سمت راست و چپ ) می باشد. این رادیاتور قابلیت نصب از 2 جهت چپ و راست را دارد.
 
این مدل یک رادیاتور بسیار شیک است که از مجاری آب مسطح و صاف تشکیل شده است و لوله های اتصال آن در دو طرف رادیاتور قرار دارد.
حوله خشک کن مدل جاوا دارای مجاری آب بیضی شکل است وبا توجه به اینکه لوله های افقی رادیاتور با زاویه 45 درجه قرار گرفته است شکل منحصر به فردی را به این مدل زیبا بخشیده است. 
 
با  مدل اندرس M راحتی سبک مدرن را تجربه کنید. این مدل دارای دریچه اتصال مرکزی و شیر ترموستات است.
این مدل نشاندهنده شکوه و عظمت سبک کلاسیک می باشد که دارای مجاری آب مثلثی شکل و لوله های قوس دار است که با کیفیت بالا و شکل خاص خود باعث میشود حمام با سلیقه و شیکی داشته باشید.
 
مدل لینوسا کاملا متناسب با هر طرح حمام  است و این مدل دارای نوار تزئینی زیبایی است که حمامی گرم وشیک را باتوجه به سلایق شما برایتان به ارمغان می آورد.
مدل یوس دارای طراحی باذوق و مدرن است. این مدل دارای لوله های اتصال مرکزی و شیر ترموستات می باشد.
 
 
حوله خشک کن مینورکا دارای مجاری آب تخت و بیضی شکل است که انحنای لوله های افقی آن شکل بسیار زیبایی را به آن بخشیده است.

اندروس
حوله خشک کن اندروس دارای مجاری آب مثلثی شکل و لوله های قوس دار و فوق العاده زیباست. مدل اندروس دارای رنگ سفید با استاندارد RAL9016 و قابل سفارش در220 رنگ متنوع می باشد.

 
کیا
مدل کیا با طراحی منحصربفرد لوله های دو طرف چشم هر بیننده ای را خیره می کند. از این مدل میتوان برای زیباتر کردن محیط کار یا منزلاستفاده کرد.

 
مدل آنالفی تلفیقی از هنر و تکنولوژیست. این مدل با روکش طلا و کروم نیز موجود می باشد.

 
 
مدل آلدابرا دارای لوله های افقی گرد و برجسته، که انحنای فوق العاده زیبا ای  دارد. لوله های عمودی  بیضی شکل این مدل، طراحی کاملا متفاوتی را خلق کرده است.

 
مدل ساردینیا با قوس های ظریفش طراحی ماهرانه ای را خلق کرده است. از این مدل بخاطر شکل دکوراتیو آن می توان در مکان های دیگری خارج از حمام و دستشویی نیز استفاده کرد.

 
 
مدل ایمیا مدلی منحصر بفرد و کاربردی ست. از این مدل بعنوان جالباسی نیز میتوان استفاده کرد. انحنای لوله های عمودی آن طراحی فوق مدرنش را به رخ میکشد.

 
 
 

 
 

 

spacer
  صفحه‌ی اصلی تماس با ما